USD: 29,255/32,787 EUR: 30,734/34,602
booked.net

АЗС — працює цілодобово

Паливо

Паливо

Купити пальне в Житомирі можна на багатьох автозаправних станціях, що пропонують різний за якістю і ціною асортимент. При цьому будь-який власник транспортного засобу намагається знайти найбільш оптимальний варіант — щоб і цінаa бензину була невисокою, і якість перебувало на належному рівні. Наша компанія намагається виконувати обидві умови і, за відгуками клієнтів, у нас це виходить.

Якість палива

Кожен автолюбитель знає, наскільки сильно якість нафтопродуктів впливає на роботу транспортного засобу. Поганий бензин знижує потужність автомобіля, при цьому витрата палива різко зростає. Але це ще півбіди — неякісне пальне може стати причиною серйозних поломок. В такому авто утворюється нагар на свічках, з перебоями працює інжектор, швидше зношується двигун, може поламатися паливна система, вийти з ладу датчики і бензонасос. У цьому випадку ремонт обійдеться в кругленьку суму.

Наша компанія продає паливо тільки за стандартами Euro-5. Паливо Мозирського заводу (Білорусь) та Орлен (Литва) серйозно відрізняється за якістю від російських та українських виробників, оскільки у нього:

 • Зміст токсичного бензолу знижено в п’ять разів.
 • Кількість смол, що збільшують нагар на свічках і впливають на знос двигуна, зменшено в 2 рази.
 • У п’ять разів знижений вміст сірки, яка збільшує корозію.

Заправляючись ПММ, що реалізуються на нашій АЗС, ви будете впевнені, що з вашим транспортним засобом не трапиться поломка через неякісне пальне.

Оптові ціни

Наша компанія реалізує нафтопродукти не тільки в роздріб. Ви можете купити дизельне пальне оптом і серйозно заощадити. Ми маємо спеціальні ємності для зберігання, необхідне обладнання для його закачування в бензовози і власний транспорт. Тому, якщо у вас немає свого транспорту, то ми зробимо доставку власними ресурсами.

Якщо ви збираєтеся купити оптом дизельне паливо, то вирішуєте кілька проблем — виграєте в ціні, страхуєтеся від можливого подорожчання ПММ і завжди маєте під боком необхідний запас. Оптові закупівлі вигідно здійснювати великим АТП, які мають свої ємності для зберігання, фермерським господарствам, особливо під час посівної чи жнив компанії, виробничим підприємствам і т.д.

Звертаючись до нас, ви отримуєте паливо високої якості за помірними цінами, яке можна без побоювань залити в техніку і бути впевненим в її роботі.

  ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВОНІТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ
  +38 (067) 410-70-14 АБО ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

  Форма замовлення
  © 2022 Всі права захищені. Seotm.com